Вступ до розробки політики

Step 1 of 11

МОДУЛЬ 1. Вступ до розробки політики

  • Для того, щоб опанувати Модуль 1, уважно вивчіть матеріали презентації, прикріпленої нижче: "Вступ до розробки політики". У разі необхідності, ознайомтесь із матеріалами додаткової презентації до Модулю 1: "Вступ до розробки політики: Управління стейкхолдерами". Якщо під час перегляду відео-презентації, Ви не встигаєте прочитати матеріал - натисніть на паузу, дочитайте і потім продовжуйте перегляд. У разі необхідності, Ви можете повторно проглянути будь-яку частину відео-презентації.

  • Потім виконайте практичне завдання. Для цього Вам треба відкрити папку Files  у правому верхньому кутку цього вікна, в переліку документів, які з’явились, обрати "Практичне завдання до Модулю 1", скачати його у форматі Word, виконати і завантажити у _____. Нижче, на цій сторінці Ви можете проглянути практичне завдання у форматі pdf.

  • Потім складіть тести до Модулю 1. Щоб перейти до тестів, спустіться вниз цього вікна і натисніть у правому нижньому кутку на кнопку Next. Оберіть ОДНУ правильну відповідь. Для того, щоб перейти до наступного тесту, натисніть знову у правому нижньому кутку на кнопку Next

  • Увага! За бажання, Ви можете спочатку скласти тести, а потім виконати практичне завдання.

  • Порада. У разі необхідності з’ясувати деякі терміни, Ви можете скористатися Глосарієм.

    Презентація до Модулю 1: "Вступ до розробки політики"

Додаткова презентація до Модулю 1: "Управління стейкхолдерами"